Wednesday, 25 April 2018

Doğruer GroupTarihçemiz

1982 yılında sn. Yahya DOĞRUER tarafından organizasyon yapılarak karayolu, denizyolu, lojistik, depolama, gümrükleme ve gümrüklü antrepo faaliyetleri bir çatı altında bir araya getirilerek tamamı Türk sermayeli “DOĞRUER” ortaya çıkmıştır.

Taşımacılık sektöründeki 30 yıllık deneyimi ile DOĞRUER ; Müşteri hizmetleri, kalite anlayışı, her düşünceye ve her yüke uygun taşıma organizasyonları sunarak müşteri memnuniyetinden asla taviz vermemektedir.

Zaten müşteri odaklı politikalarımız ve hizmet yelpazemizin teknoloji ile entegrasyonu sektördeki yerimizin bir şans olmadığını da göstermektedir.

Kalite Politikamız

Uluslararası taşımacılık, lojistik ve gümrüklü antrepo hizmetlerinde dünya standartlarına ulaşılarak yenilikçi, kaliteli, beşeri ilişkilere ağırlık veren hizmet anlayış ile personeline gerekli yatırımları bu amaçla yaparak personeli daha kaliteli hale getirip şirket ile bütünleşmesini sağlamak, böylelikle “DOĞRUER” ismi ; kalite, müşteri memnuniyeti, güvenirlilik, insani bakış açısı ile özdeş hale gelmek bizim temel politikamızdır.

Misyonumuz

Değerli çalışanlarımız, bütün sermaye gücümüz ve yaklaşık 30 yıllık tecrübemiz ile lojistik sektöründe kaliteli ve ilkeli hizmet anlayışı çerçevesinde müşterilerimize yenilikçi ve pratik çözümler sunarak sektörün öncüleri arasındaki yerimizi daha da ileriye taşımaktır.

Vizyonumuz

Dünya üzerindeki iş sahalarımızı, varlıklarımızı ve bütün etkinliğimizi her geçen gün arttırırken, kar etmenin ötesinde küreselleşme ve kaynak dağılımını daha adil hale getirme yolunda dünyaya bir katkı sağlamaktır.
Copyright © 2012 ESM Published. All Rights Reserved.